Portfel męski z elastyczną opaską Yoshi Y2035
Marka: | The Yoshi |
Kod produktu: | Y2035E |
Dostępność: | Wysyłka 24h* - W magazynie |
-
Opis
Poręczny i bardzo pojemny portfel brytyjskiej marki Yoshi wyróżnia się ciekawym i bardzo wygodnym zamknięciem na opaskę wykonaną z elastycznej gumki. Portfel jest wykonany z wysokiej jakości skóry naturalnej w dwóch kolorach do wyboru - klasycznym czarnym oraz orzechowym brązie. To portfel dla mężczyzn, którzy lubią zamykane modele, ale preferują wygodniejszy typ zapięcia niż standardowy nap z zatrzaskiem.
Portfel jest nieduży, o wymiarach 10 cm x 9 cm, orientacji pionowej. Posiada: kieszeń na monety zamykaną na zatrzask, 2 przegrody na banknoty, 7 miejsc na karty, przezroczyste okienko na zdjęcie bliskiej osoby oraz 1 dodatkową kieszeń na bilety lub notatki. Jest również wyposażony w ochronę RFID, która zabezpiecza karty i dokumenty przed zdalną kradzieżą danych.
Portfel jest zapakowany w foliowy blister z logo producenta. Na tym modelu nie jest zalecane wykonanie graweru.
-
Dane techniczne
Materiał: skóra naturalna Wysokość: 10 cm Szerokość: 9 cm Grubość: 2,3 cm RFID Tak Wymiary: 10 x 9 cm Kieszenie na bilon: 1 Kieszenie na karty: 7 Inne kieszenie: 2 Przegrody na banknoty: 2 Zamykany na: gumową opaskę Układ portfela: pionowy Miejsce na zdjęcie: tak Producent - gpsr: Producent
Nazwa firmy: Yoshi Goods Ltd
ul. Deanslade Farm, Claypit Lane
WS14 0AG Lichfield, GB
e-mail: hello@yoshigoods.com
Podmiot odpowiedzialny
Nazwa firmy: Galante.pl
ul. Rolnicza 31H
51-514 Wrocław, PL
e-mail: sklep@galante.pl -
Opinie
Dodaj opinię