Skórzana bilonówka damska Lawenda w Słońcu Yoshi Y1321
Marka: | The Yoshi |
Kod produktu: | Y1321 BEE1 |
Dostępność: | Wysyłka 24h* - W magazynie |
-
Opis
Prezentowany model to praktyczna bilonówka damska z jedną kieszenią na kartę płatniczą. Wykonana z miękkiej skóry naturalnej wysokiej jakości, jest ozdobiona starannie wykonaną naszywką przedstawiającą kwitnącą lawendę otoczoną przez pszczoły. Portfel cechuje również ciekawa, kontrastująca kolorystyka - tył portfela jest klasycznie czarny, a okładka utrzymana w złocistej, pastelowej żółci.
Mały portfel na bilon i karty
Model Y1321 to niewielka bilonówka o orientacji poziomej i wymiarach 13 cm x 9,5 cm. Posiada jedną zamykaną na zamek kieszeń na monety oraz jedno miejsce na kartę płatniczą na tylnej stronie portfela. Portfel jest w całości objęty systemem RFID, który chroni karty i dokumenty przed zdalnym kopiowaniem i kradzieżą danych.
Portfel jest zapakowany w ekologiczny flizelinowy woreczek z nadrukiem logo producenta. Istnieje również możliwość wykonania graweru na portfelu (z tyłu na kieszonce na kartę). Ze względu na niewielką ilość dostępnego miejsca tekst graweru powinien być krótki.
Na wszystkie produkty firmy Yoshi jest udzielana 2 letnia gwarancja producenta.
-
Dane techniczne
Materiał: skóra naturalna Wysokość: 9,5 cm Szerokość: 13 cm Wymiary: 9,5 x 13 cm RFID Tak Zapięcie: Tak - zamek błyskawiczny Kolekcja: Bees Love Lavender Kieszenie na bilon: 1 - na zamek Kieszenie na karty: 1 Przegrody na banknoty: brak Układ portfela: poziomy Kod GTIN: 5031029069674 Miejsce na zdjęcie: nie Producent - gpsr: Producent
Nazwa firmy: Yoshi Goods Ltd
ul. Deanslade Farm, Claypit Lane
WS14 0AG Lichfield, GB
e-mail: hello@yoshigoods.com
Podmiot odpowiedzialny
Nazwa firmy: Galante.pl
ul. Rolnicza 31H
51-514 Wrocław, PL
e-mail: sklep@galante.pl -
Opinie
Dodaj opinię